KR-4223-180 Kleště blitzky 180mm HIGHTECH PROFI Line 1
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-4223-180
Kleště blitzky 180mm HIGHTECH PROFI Line
Produkt není skladem
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-4223-180
Produkt není skladem
KR-4223-240 Kleště blitzky 240mm HIGHTECH PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4223-240
Kleště blitzky 240mm HIGHTECH PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4223-240
Skladem na prodejně:1 ks
KR-4223-300 Kleště blitzky 300mm HIGHTECH PROFI Line 1
Kleště blitzky 300mm HIGHTECH PROFI Line