KR-3604-10 Klíč Inbus 10,0mm /237mm s kuličkou PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3604-10
Klíč Inbus 10,0mm /237mm s kuličkou PROFI Line
Skladem na prodejně:21 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3604-10
Skladem na prodejně:21 ks
KR-3604-2 Klíč Inbus 2,0mm /105mm s kuličkou PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-3604-2
Klíč Inbus 2,0mm /105mm s kuličkou PROFI Line
Skladem na prodejně:18 ks
Kat.číslo: KR-3604-2
Skladem na prodejně:18 ks
KR-3604-2,5 Klíč Inbus 2,5mm /115mm s kuličkou PROFI Line 1
Klíč Inbus 2,5mm /115mm s kuličkou PROFI Line