KR-3292-175 Kleště samosvorné 7" /175mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3292-175
Kleště samosvorné 7" /175mm PROFI Line
Skladem na prodejně:5 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3292-175
Skladem na prodejně:5 ks
KR-3292-250 Kleště samosvorné 10"/250mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-3292-250
Kleště samosvorné 10"/250mm PROFI Line
Kat.číslo: KR-3292-250
Popis
  • materiál: chrom/molybden
  • pomůcka pro uchopení tzv.třetí ruka
  • používá se při svařování a spojování materiálu
  • celková délka 175mm
  • rozvor čelistí 43mm