Kat.číslo: KR-3292-150
Kleště samosvorné 6" /150mm s prodlouženou čelistí PROFI Line
Skladem na prodejně:4 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3292-150
Skladem na prodejně:4 ks
ks
Katalogové číslo: KR-3292-150
Popis
  • materiál: chrom/molybden
  • pomůcka pro uchopení tzv.třetí ruka
  • používá se při svařování a spojování materiálu
  • celková délka 150mm
  • rozvor čelistí 50mm
  • délka čelistí 45mm