Kat.číslo: KR-3281-180V
Kleště kombinované 180mm VDE 1000V ergokraft PROFI Line
Skladem na prodejně:3 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3281-180V
Skladem na prodejně:3 ks
ks
Katalogové číslo: KR-3281-180V
Popis
  • kombinované kleště izolované VDE
  • pogumovaný povrch s protismykovými body
  • zmenšené a optimalizované chrániče kloubů
  • štíhlé rukojeti se speciálním rádiusem a ergonomicky zaoblenými hranami
  • kónické ukončení rukojetí pro pohodlnější vsouvání do pouzder
Parametry
Hmotnost (kg) 0,331
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964DIX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX obsahuje: - 3 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 9-ti zásuvkami - 1 spodnískříňka na kolečkách se 7-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka s odpadkovým košem - 1 nerez pracovní deska v rozměru 2041x463x38mm - 3 závěsné děrované panely - 1+2+1 zadní výztuhy
Cena:
na dotaz
Kat.číslo: KR-3964DIX
Produkt není skladem
Kód: KR-3964EIX
- rohový modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX obsahuje: - 5 závěsných skříněk s plynovou pružinou - 1 závěsná skříňka rohová - 1 vysoká skříň 1-dvéřová a 1 dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 8-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka na kolečkách se 7-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka s odpadkovýn košem - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka rohová - 1 nerezová pracovní deska v rozměru 1361x463x38mm, 1 v rozměru 2041x463x38mm a 1 rohová deska - 5+2 zadní děrované panely - 2+5+2 zadní výztuhy
Cena:
na dotaz
Kat.číslo: KR-3964EIX
Produkt není skladem
Kód: KR-3944,3
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3944,3
Kód: KR-102.417.002
VYROBENO V NĚMECKU. - 242 vysoce kvalitních nástrojů v EVA vložkách - kombinované klíče: 5,5 - 32 mm - 1/4" + 3/8" + 1/2" oboustranné ráčny, bity a prodlužovací nástavce - 1/4" ořechy (šestihranné): 3,5 - 14 mm - 3/8" ořechy (6 ks):8 - 24 mm - 1/2" ořechy (6 ks): 10 - 32 mm - nástrčné klíče: E4 - E20 - sortiment kleští - sortiment šroubováků: plochý, TX, PH - příklepové, měřicí a řezné nástroje - sada pilníků