KR-30619-93X36 Klíč na olejové filtry 93mm x 36-hran Automotive 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-30619-93X36
Klíč na olejové filtry 93mm x 36-hran Automotive
Skladem na prodejně:5 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-30619-93X36
Skladem na prodejně:5 ks
KR-30619-96X18 Klíč na olejové filtry 96mm x 18-hran Automotive 1
Kat.číslo: KR-30619-96X18
Klíč na olejové filtry 96mm x 18-hran Automotive
Skladem na prodejně:6 ks
Kat.číslo: KR-30619-96X18
Skladem na prodejně:6 ks
Popis
  • 36-ti hranný miskový klíč na olejové filtry
  • průměr 93mm
  • 3/8" otvor
  • pro vozy: Motokraft FL1A; FLA1B; FL300; FL820; Ford atd.
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964G
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s čtvercovými otvory - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 3 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm a 680x463x35mm - 3 závěsné děrované panely - 1+2+1 zadní výztuhy