KR-300300 Nástavec 1/2" 30,0mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-300300
Nástavec 1/2" 30,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:5 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-300300
Skladem na prodejně:5 ks
KR-300320 Nástavec 1/2" 32,0mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-300320
Nástavec 1/2" 32,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:6 ks
Kat.číslo: KR-300320
Skladem na prodejně:6 ks
KR-300340 Nástavec 1/2" 34,0mm PROFI Line 1
Nástavec 1/2" 34,0mm PROFI Line