KR-2592-15 Klíč kloubový "T" 15,0mm /495mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-2592-15
Klíč kloubový "T" 15,0mm /495mm PROFI Line
Skladem na prodejně:3 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-2592-15
Skladem na prodejně:3 ks
KR-2592-16 Klíč kloubový "T" 16,0mm /495mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-2592-16
Klíč kloubový "T" 16,0mm /495mm PROFI Line
Kat.číslo: KR-2592-16
KR-2592-18 Klíč kloubový "T" 18,0mm /495mm PROFI Line 1
Klíč kloubový "T" 18,0mm /495mm PROFI Line