KN-9042250 Kleště na spojování profilů 250mm 9042250 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9042250
Kleště na spojování profilů 250mm 9042250
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9042250
Produkt není skladem
KN-9042340 Kleště na spojování profilů 340mm 9042340 1
Kat.číslo: KN-9042340
Kleště na spojování profilů 340mm 9042340
Kat.číslo: KN-9042340
Popis
  • pro vytvoření pevných spojů všech profilovaných plechů
  • pro U a C-profily s tloušťkou plechu max. 1,2 mm (2 x 0,6 mm)