KN-8605150 Klešťový klíč 150mm 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-8605150
Klešťový klíč 150mm
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-8605150
Klešťový klíč 150mm
Produkt není skladem
KN-8605180 Klešťový klíč 180mm 1
Kat.číslo: KN-8605180
Klešťový klíč 180mm
Kat.číslo: KN-8605180
Klešťový klíč 180mm
KN-8605250 Klešťový klíč 250mm 1
SKLAD BRNO
Klešťový klíč 250mm
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Klešťový klíč 250mm