Kat.číslo: KN-7141200
Kleště štípací pákové vyhnuté 20° 200mm KNIPEX CoBolt
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7141200
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-7141200
Popis
  • přesné břity pro měkký a tvrdý drát a pianový drát
  • stříhají materiály jako jsou čepy, hřebíky, nýty atd. do O 5,2 mm
  • zvlášť vysoký řezný výkon při vynaložení menší síly díky vysoce účinné konstrukci kloubů
  • břity doplňkově induktivně zakalené, tvrdost břitů 64 HRC
  • vybrání v břitu usnadňuje stříhání silnějších drátů např.u zavěšených stropních konstrukcí
  • hlava nahnutá v úhlu 20° s jednostrannou klopou a se zaříznutím strany pro rovné řezání
  • volný prostor prouchopení
  • chromvanadová vysoce výkonná ocel, kovaná, kalená v oleji
  • kleště černě fosfátované atramentolem
  • rukojeti potažené umělou hmotou
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-701.010.001
- LED svítilna WI300 - bezdrátové dobíjení včetně bezdrátové nabíječky pro 1 svítilnu - plynule nastavitelné rameno 270° na obě strany, kterým lze nastavit světlo v různých úhlem náklonu - háček k zavěšení výklopný o 180° a otočný o 360° - vestavěný magnet ve spodní části - akumulátor Li-poly 3,7V/1,5Ah - 3 W COB LED na přední straně - 1 W SMD LED v horní části - doba svícení 3W COB LED 3 hodiny, 1W SMD LED 6hodin - doba nabíjení 3-3,5hodiny - světelný tok 3W LED 300lm/ 1W LED 100lm - 5700K - úhel svícení 110° - IP65 - IK08 - bezdrátová 5W nabíječka s magnet ve spodní části
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-701.010.001
Skladem na prodejně:4 ks
Kód: KR-3964K-854S-EX
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - obsahuje: - skříň spodní 2dveře - skříň spodní 4 zásuvky - skříň spodní 5 zásuvek - skříň spodní 8 zásuvek - pracovní deska z bukové překližky Multiplex 1361x696x35mm
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964K-854S-EX
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-2241
- vystřihovací nůžky na plech s pákovým převodem na krátké tvarové střihy - břity přizpůsobeny pro střih přímý a levé oblouky - břity mají mikro ozubení, které zamezuje sesmeknutí plechu mimo osu střihu - ergonomická rukojeť - max. tloušťka plechu 1,2mm - délka kleští 250mm
Kat.číslo: KR-2241
Skladem na prodejně:6 ks
Kód: FT-28003
- aku vrtací šroubovák s příklepem - výkonný motor - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování) - mastavení utahovacího momentu v rozsahu 19 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jejich pomalému samovybíjení - uloženo v kufru