KN-7131200 Kleště štípací pákové 200mm KNIPEX CoBolt 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7131200
Kleště štípací pákové 200mm KNIPEX CoBolt
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7131200
Produkt není skladem
KN-7131250 Kleště štípací pákové 250mm KNIPEX CoBolt XL 1
Kat.číslo: KN-7131250
Kleště štípací pákové 250mm KNIPEX CoBolt XL
Kat.číslo: KN-7131250
Popis
  • přesné břity pro měkký a tvrdý drát a pianový drát
  • stříhání čepů, hřebíků, nýtů a dalších materiálů O 5,2 mm