KN-7101200 Kleště štípací pákové 200mm KNIPEX CoBolt 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-7101200
Kleště štípací pákové 200mm KNIPEX CoBolt
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-7101200
Skladem na prodejně:1 ks
KN-7101250 Kleště štípací pákové 250mm KNIPEX CoBolt XL 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7101250
Kleště štípací pákové 250mm KNIPEX CoBolt XL
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7101250
Produkt není skladem
Popis
  • přesné břity pro měkký a tvrdý drát a pianový drát
  • stříhání čepů, hřebíků, nýtů a dalších materiálů O 5,2 mm