KN-4004180 Kleště samosvorné s pákovým mechanismem 180mm 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-4004180
Kleště samosvorné s pákovým mechanismem 180mm
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-4004180
Produkt není skladem
KN-4004250 Kleště samosvorné s pákovým mechanismem 250mm 1
Kat.číslo: KN-4004250
Kleště samosvorné s pákovým mechanismem 250mm
Kat.číslo: KN-4004250
Popis
  • spolehlivě uchopí materiál kruhového průřezu, profilovaný a plochý materiál
  • vysoce zatížitelné
  • s nastavovacím šroubem a uvolňovací pákou
  • obsluha jednou rukou
  • vysoký upínací tlak díky převodu lomenou pákou
  • těleso kleští:válcovaná ocel, vysoce pevná
  • úchytné čelisti:chromvanadová elektroocel, kovaná
  • kleště:niklované
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-45S0IX
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska INOX 38mm